Olen sulle partneriks sinu eneseavastuse teekonnal

Eliise Ala

noorte coach ja tegevjuht

Tere, mina olen Eliise

Olen naine, ema, ettevõtja, diplomeeritud coach ja oma elu looja.

Minu kireks on inimesed. Ma olen juba noorest peale püüdnud aru saada, miks inimesed käituvad ühel või teisel viisil, mis neid motiveerib, mis neid tagasi hoiab, kuidas neid paremini mõista ja kuidas nendega paremaid suhteid luua jne.

Esmajärjekorras olen sellel teel soovinud õppida tundma ja mõistma ennast. See on viinud mind enseavastamise teekonnale, kus ennekõike enda tundma õppimiseks, olen õppinud ja töötanud läbi üle 10 erineva mudeli, mille läbi inimeste käitumusi grupeeritakse, selgitatakse ja mõistetakse. See on olnud üks ütlemata põnev teekond, mis viis mind peale ligi 20 aastast karjääri personalijuhtimise vallas, õppima coachiks.

Täna kuulub minu süda noorte coachingule. Olles kohtunud paljude ägedate, nutikate, ettevõtlike ja inspireerivate noortega, näen, kui palju potentsiaali neis on ja mida kõike vägevat nad saaksid teha iseenda ja maailma heaolu tarvis, kui nad vaid teaksid, kuidas ja mida teha, et endas peituvaid loomuomaseid võimeid veel paremini kasutada.

Minu missiooniks on aidata noortel õnnestuda – olla elurõõmsad ja õnnelikud, nautida elu ning samal ajal tegutseda mõtestatult ning sihikindlalt.

Coachina olen noortele toetavaks partneriks nende eneseavastuse teekonnal, mis on täis küsimusi ja kõhklusi. Aitan neil leida enda kirge ja tugevusi, ning seada endale inspireerivaid eesmärke ja leida vastuseid keerulisena tunduvatele küsimustele. Soovin, et võimalikult paljud noored saaksid luua endale elu, kus nad teavad mida ja miks nad teevad, soovivad võtta vastutuse oma enda õnne eest ja tegutsevad iseseisvalt ning enesekindlalt soovitu suunas.

Mina tundsin, et minul ei olnud noorena vanemate või sõprade näol tuge ja partnerit, kellega koos oma muresid arutada ja sihte seada. Täna teadliku vanemana oma poja arengut toetades näen, kui palju selline turvaline ja usalduslik partnerlus aitab noorele luua turvatunnet ja enesekindlust sellel hapral iseseisvumise teel.

Ma coachina loon noortele ruumi, kus nad julgevad ennasat avada, jagada oma tõelisi mõtteid ja tundeid ning leida seeläbi enesekindluse usaldada ennast ja enda südame häält. Olen veendunud, et kui noored leiavad oma tee ja teevad südamest tulevaid asju, siis on nad ise õnnelikumad. Nad õpivad ennast üha rohkem usaldama, võtavad enda õnne tunde eest vastutuse, muutuvad nad enesekindlaks ja ennast juhtivaks tuleviku tegijaks, kelle ees on maailm valla ja miski pole võimatu.

Ettevõtlike, sihikindlate ja rõõmsate noorte suhted teiste inimeste, sõprade ja pereliikmetega muutuvad lähedasemateks ning toetavateks. Vanematena toetame rõõmuga oma noore tegemisi ja vaatame põnevusega, kuidas temast areneneb tubli, eneseteadlik ja iseseisv täiskasvanu.

Mind inspireerib mõte, et kui palju ägedama maailma me saame luua, kui meie tänased noored hakkavad juba täna elama mõtestatud elu ja kasutavad kõiki oma tõelisi võimeid maailma paremaks muutmiseks.

Kui ka sina või sinu noor soovib lihtsalt koolis käimise asemel hakata looma endale maagilist ja mõtestatud elu juba TÄNA, siis võta minuga ühendust. Noorte arengupartnerina aitan ma neil leida nende tõelise kire, tugevused ning liikuda soovitud unistuste suunas. See on sinu võimalus muuta maailma.

Kui mitte sina, siis kes ja kui mitte täna, siis millal?

Inspireerivate kohtumiseni cocahingus!

Eliise

Sinu arenugpartner

Kas sa oled valmis elama oma unistuste elu?

Coachina aitan sul välja selgitada sinu tugevused ja unikaalsed võimed, seada endale inspireerivad eesmärgid ning toetan sind sinu unistuste ellu viimisel.