Julgelt ja rõõmsalt uude kooliaastasse

Julgelt ja rõõmsalt uude kooliaastasse

Oled lõpetamas kooliastet ja ei tea, mida edasi teha? Kas minna gümnaasiumisse või kutsekooli või ülikooli? Kas minna edasi õppima või võtta vaheaasta? Millist eriala õppima minna ja kuhu? Sind tõmbab ühes suunas aga vanemad suunavad Sind teise suunda? Aitan Sul leida Sinu tugevused ja selle, kuidas neid oma elus kõige paremini kasutada nii, et sa elad maagilist elu ja naudid seda täiel rinnal.

Minu esimene äri

Minu esimene äri

Sul on idee, millega alustada oma esimest äri? Sa näed, et sellel tootel või teenusel on potensiaali saada järgmiseks ükssarvikuks?
Tunned, et oled selle mõttega üksi ja vajaksid tuge selle elluviimisel?

Soovid alustada äri aga ei ole head äriideed? Coachina saan olla sulle toeks sinu maailma muutva idee ellu viimisel. Toetan Sind alates esmase idee leidmisest, lihvimisest kuni selle päriselt rahaks tegemisel.

Olen unikaalne ja eristun enesekindlalt

Olen uikaalne ja eristun enesekindlalt

Sa tunned, et sa oled nii teistsugune ja justkui ei kuulu kuhugi? Soovid, et sul oleksid paremad suhted sõprade või vanematega? Sa ei soovi teha asju nii nagu teised teevad aga sul on kõhklused, et mis siis saab, kui sa järgned oma sisemisele kutsele? Ka mina olen noorena seal olnud ja tean, mida sa tunned! Nende coachingute käigus aitan Sul leida oma unikaalsust ja tugevusi ning rakendada neid enesekindlalt.

Kuidas unistused ellu viia

Kuidas unistused ellu viia

Kas sul on mõni unistus, mis paneb su südame põksuma aga see tundub ehk liiga suur või utoopiline, et seda ellu viia? Võibolla Sa ei julge või oska suurelt unistada aga Sa soovid, et Sul oleks unistus, mille suunas liikuda? Selles grupis õpime unistama, aitame sul unistada suurelt ja liikuda sihikindlalt soovitu suunas. Olgu see unistuste reis, õppimine välismaal, saada kosmonaudiks või olla ümbritsetud ägedatest sõpradest jne, jne. Sina ise oled oma elu looja ja esimene samm oma unistuste elu loomisel on sellest elust unistamine. Kas sa oled valmis unistama ja elama selles?

Grupicoaching

Grupicoaching

Grupicoaching……

Minu unistuste töö

Minu unistuste töö

Oled otsimas oma esimest tööd kooli kõrvalt või soovid leida esimest töökohta oma erialal? Oled tulutult saatnud kümneid CV’sid. Tunned, et vajad abi CV tegemisel, intervjuule saamisel või intervjuul enesekindlalt vestlemisel? Aitan sul lihvida sinu CV´d, jagan nippe, kuidas kandideerida nii, et jõuda intervjuudele. Tõstan Sinu enesekindlust intervjuudel osalemisel selliselt, et saaksid endale oma unistuste töö. Jagan Sinuga nippe, kuidas kiirelt ja edukalt karjääri teha.