Loe mida teised oma kogemusest jagavad

Muuda oma elu ja saavuta eesmärgid proffesionaalse ja personaalse toe abil

Minu 7-aastasel lapsel oli vaja teha mõned tema jaoks olulised valikud. Juba nädalaid ei suutnud ta otsustada. See vaevas teda ning silmist hakkas sära kaduma. Eliise tegi temaga läbi coaching sessiooni ning peale seda oli mul kodus nagu uus laps. Märkasime mõlemad mehega, kui suur muutus oli toimunud kõigest 40 minutiga. Meie lapsest valgus suurt rahu, rõõmu ja enesekindlust. Ta lausa säras. Oleme Eliisele selle coachingu eest igavesti tänulikud. Imeline, kuidas ta lapsele täiesti võõra inimesena suutis nii kiiresti saavutada imelise kontakti ning aitas läbi coachingu jõuda rõõmu pakkuva lahenduseni. Aitäh, aitäh, aitäh ❤️”

Annika Tell, ettevõtja

“Olin segaduses, mida peale ülikooli oma elu ja karjääriga täpsemalt teha. Ma tundsin ennast kuidagi tupikus. Teadsin, et tahan kindlalt välismaale minna, kuid polnud kindlat plaani ja vanemad olid ka mures, et mis minust saab. See tekitas minus pinget ja segadust. Coaching Eliisega andis mulle uusi mõtteid, selgust ja kindlust, kuidas edasi. Pani mind rohkem endale keskenduma, enda soovidega tegelema ning erinevaid võimalusi otsima ja nägema. Samuti said mu vanemad suurema selguse ja rahu, et olen nüüd oma tahtmises ja eesmärkides kindlam.
Hetkel teen erialast kaugtööd Balilt ning usun, et kõik, mida ma tahan saavutada, on võimalik.
Usun, et selline arutelu ja “life check-up” tuleb iga mõne aja tagant meile kõigile kasuks.”

Katrin Kukk, 22 aastane

During one session, Eliise succeeded in calming my thoughts and helped me identify what steps I could take in my career already today!
In the beginning of our discussion, my thoughts were scattered in every direction. What path should I choose in my career, what are my next steps, where am I going? At the end of the discussion, I had pointed out two different career paths I would genuinely want to go for and had clear steps I could take today to get closer to my goals.

Sara Forsberg, 23 aastane

Aitan noortel luua mõtestatud elu, enesekindlalt ja iseseisvalt